BMW E46 M3 “Competition” onderhoudsbeurt

In 2000 werd in Europa de E46 M3 in productie genomen. Hij heeft een 3.2l 6-in-lijn motor met 343 pk. Een van de opmerkelijke opties waren de SMG Drivelogic-transmissie en een Formule 1-gelijkende elektrohydraulische manuele versnellingsbak zonder koppelingspedaal.

Een merkwaardig punt is dat de E46 M3-motor meer dan 100 pk per liter (343 pk / 3.2l) produceert. Deze motor heeft daarom al verscheidene prijzen gewonnen zoals de International Engine of the Year en de Best New Engine in 2001 en was de winnaar in de categorie 3-4L van 2001 tot 2006.

Dit model betreft een BMW met een “M3 Competition Package. Dit pakket bevat elementen die uit de E46 M3 CSL komen en bestond onder andere uit 19 inch lichtmetalen velgen, extra sportief afgesteld onderstel, directere besturing (ratio: 14.5.1), M Track Mode (zoals op de CSL), grotere remschijven vooraan, alcantara stuurwiel + versnellingspook en handrem.

CVS heeft een onderhoudsbeurt uitgevoerd op deze BMW.

Dit bericht is geplaatst in BMW REPARATIES. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *